Drajfůd - nový název stejná kvalita

                                                                                     nové logo

Zjednodušujeme název a měníme obaly. Pro Vás to znamená jen samé výhody. Končí počítání „u“ při psaní naší adresy. Už nemusíte přátele učit náš název správně vyslovovat. Vše bude čistější, přehlednější a funkčnější. Nové obaly mají pohodlné otevírání a taky už se Vám nestane, že sáček v tašce praskne.

Na nových obalech jsme pracovali dlouhé měsíce společně s velmi šikovným Janem Laštovičkou a věříme, že se Vám budou líbit stejně jako nám. Těšíme se, až se díky Vašim objednávkám rozjedou do různých koutů naší matičky země. Pokud by Vám, ale ještě přišly výrobky ve starých obalech, nezlobte se na nás, prosím, musíme vyčerpat co máme již vyrobeno. Na kvalitě a chuti se nic nemění ani novým obalem, ani etiketou.

Na novém webu také najdete novou kategorii  BEZOBAL . Najdete tady suroviny, které běžně používáme při přípravě Vašich oblíbených kaší a slaných jídel, ale i něco navíc. Díky bezobalu můžete mít libovolné množství oblíbené suroviny bez nutnosti podporovat přemíru plastu a obalů, protože nemusíte mít na každých 500g ovesných vloček  igelitový pytlík, ale stačí vám jeden papírový pytlík klidně i na 2kg :) Doma si vločky přesypete do skleněné nádoby nebo v papírovém pytlíku uložíte na suché místo. Můžete také využít naše ručně šité bavlněné pytlíky, které lze používat opakovaně a navíc i skvěle vypadají. Pro ty, kteří to k nám mají blízko, nabízíme i možnost odebrání zboží do vlastních přinesených nádob. Čím více bude BEZOBAL fungovat, tím větší bude nabídka a tím více zbytečných obalů můžeme ušetřit.

Intenzivně také makáme na tom, aby Vám náš nový web nezevšedněl. Chystáme recepty, fotky, videa a zásobu novinek, díky nimž se budete, jak doufáme, vždy rádi vracet. 

Vaše holky Drajfůďačky 

                                                   drajfudacky

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.