Rychlé kaše

Svět se lépe snáší s naší skvělou kaší.

Naše ovocné kaše obsahují velké kousky lyofilizovaného nebo klasicky sušeného ovoce, takže ovoce nemusíte nejenom hledat lupou, ale můžete si do něj i kousnout.

Kaše jsou míchány ručně  a tak v každé porci najdete stejné množství ovoce jako v té další a další a další...

Skvěle chutnají, jsou rychlé a  jsou tak ideální snídaní nebo svačinkou.

Kaše nabízíme ve variantě s přidaným třtinovým cukrem nebo bez něj, dosladit si tak můžete medem, sirupy nebo nechat jen tak.

Doporučené přípravy se držet nemusíte, klidně si dejte vody a času kolik potřebujete, ať to máte přesně tak, jak vám to bude chutnat.

 

 
33
3513335

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

   
 • 03 borůvková Kód: SC0001
  Vyprodáno

  Borůvková kaše s kukuřično-jáhlovým základem je naše, mezi lidmi, nejoblíbenější stálice. Je plná léta, mandlí a hlavně borůvek. Na výrobu jedné kaše je použito cca 70g čerstvých bobulí. A to už je pořádná nálož vitamínů a chuti.


  33 Kč
 • 09 borůvkováBC Kód: BC0001
  Vyprodáno

  Borůvková kaše s kukuřično-jáhlovým základem je naše, mezi lidmi, nejoblíbenější stálice. Je plná léta, mandlí a hlavně borůvek. Na výrobu jedné kaše je použito cca 70g čerstvých bobulí. A to už je pořádná nálož vitamínů a chuti. Tahle varianta je navíc bez přidaného cukru. V případě potřeby můžete dosladit svým oblíbeným sladidlem. 


  33 Kč
 • 06 čokoládová Kód: SC0002
  Vyprodáno

  Fandíme české Jordi´s čokoládě a tak nesmí chybět v naší čokoládové kaši s malinami. Jedna porce obsahuje 16% kvalitní čokolády, která je doplněná lyofilizovanými malinami. Ty se postarají o příjemnou chuťovou tečku, která je ještě intenzivnější díky použitému, chuťově neutrálnímu, rýžovému základu. Kombinace těchto ingrediencí je velmi oblíbená u dětí stejně jako u dospělých. Směs kromě cukru obsaženém v čokoládě neobsahuje žádná přidaná sladidla.

   


  33 Kč
 •  
 • 01 jablečná Kód: SC0003
  Vyprodáno

  Jablečná kaše se skořicí je nesmrtelná klasika. Vůní připomíná babiččin neodolatelný štrůdl a se svojí chutí a snadnou přípravou může rychle vylepšit klidně i nechvalně proslulé pondělní ráno, stejně jako deštivé odpoledne pod stanem. Na jednu kaši jsme použili 100 g čerstvých českých jablek a hromadu rozinek. Už se na ni těšíte?


  33 Kč
 • 07 jablečnáBC Kód: BC0003
  Vyprodáno

  Jablečná kaše se skořicí je nesmrtelná klasika. Vůní připomíná babiččin neodolatelný štrůdl a se svojí chutí a snadnou přípravou může rychle vylepšit klidně i nechvalně proslulé pondělní ráno, stejně jako deštivé odpoledne pod stanem. Na jednu kaši jsme použili 100 g čerstvých českých jablek a hromadu rozinek. Varianta bez cukru navíc dává prostor k doslazení medem nebo jiným oblíbeným sladidlem. Už se na ni těšíte?


  33 Kč
 • 04 malinová Kód: SC0005
  Vyprodáno

  Kombinace malin a kokosu je sice netradiční, ale příjemně překvapí každého kdo se nebojí experimentovat. Na vašem stole zavoní trochu exotikou a trochu českým lesem. Originální je také svým šestizrnným základem. S tímhle kouskem se zkrátka nudit nebudete. Pokud byste si malinovou kaši v našem stylu chtěli umíchat doma sami, vydejte se do lesa nasbírat cca 50g čerstvých malin, právě tolik je totiž použito na výrobu jednoho kousku od nás.


  33 Kč
 •  
 • 10 malinováBC Kód: BC0005
  Vyprodáno

  Maliny a kokos je kombinace netradiční, ale příjemně překvapí každého kdo se nebojí experimentovat. Na vašem stole zavoní trochu exotikou a trochu českým lesem. Originální je také svým šestizrnným základem. S tímhle kouskem se zkrátka nudit nebudete. Pokud byste si malinovou kaši v našem stylu chtěli umíchat doma sami, vydejte se do lesa nasbírat cca 50g čerstvých malin, právě tolik je totiž použito na výrobu jednoho kousku od nás. Varianta bez cukru je navíc vhodná pro všechny, kteří nefandí příliš sladkým chutím nebo raději zvolí jiná sladidla.


  33 Kč
 • 11 broskvová Kód: BC0002
  Vyprodáno

  Broskvová kaše s jahodami a meduňkou. Kaše s velkou porcí chutného ovoce. Plná a díky meduňce překvapivá chuť. Zakousněte se do sladké broskve, svěží jahody a příjemně nakyslé brusinky. To vše v jediném soustu. I bez přidaného cukru si určitě pochutnáte.


  35 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.